Yorkshire Chess Association

 

 I<< HOME

Events

 

League Div. 1: Woodhouse Cup

(Click on match score to go to match details.)

Home Team

P

W

D

L

For

Pts

H & A

Sh A

Yo A

Br A

Ha A

I D

Le A

Hud

Yo B

Ca A

PtAdj

Hull & East Riding A

9

7

2

0

48

16

XXX

4-4

 

 

5-2

4-3

 

7-

 

6-2

Sheffield A

9

7

1

1

49

15

 

XXX

4-3

8-0

 

 

 

5-2

 

7-1

York A

9

7

0

2

40

14

3-5

 

XXX

 

4-3

4-3

4-3

 

6-2

 

Bradford A

9

4

1

4

35

9

2-5

 

3-5

XXX

 

5-3

5-2

 

8-0

 

Harrogate A

9

3

2

4

36

8

 

3-5

 

5-2

XXX

4-4

 

6-2

 

5-3

Ilkley Dragons

9

2

2

5

34

6

 

4-3

 

 

 

XXX

4-4

3-4

3-4

 

Leeds A

9

2

2

5

31

6

4-4

2-6

 

 

5-3

 

XXX

 

2-5

 

Huddersfield *

9

2

2

5

28

6

 

 

3-5

4-4

 

 

5-3

XXX

 

3-5

York B *

9

2

3

4

28

6

2-6

2-5

 

 

4-4

 

 

4-4

XXX

 

-1

Calderdale A

9

1

1

7

28

3

 

 

3-4

3-4

 

3-5

3-4

 

4-4

XXX

 

*    

8th/9th Play-Off

11/05/2024

 

 

Huddersfield

1-6

York B

B

Adam G Ashton

-

Ben Yaniw

W

Alan J Walton

-

Richard Allis

B

Leo A Keely

0-1

Richard M Cowan

W

Peter Hepworth

0-1

Paul Brencher

B

Gary Hinchcliffe

-

Ben S Rich

W

Default

0d1

Adam Bedi

B

Roger Keely

0-1

Paul M Barber

W

Default

0d1

A Jon Griffith

 

      

 

 

Matches played

      

      

20/04/2024

 

 

 

 

 

 

 

 

Bradford A

5-2

Leeds A

   

Calderdale A

4-4

York B

B

Mark D Crowther

-

Peter M Gayson

   

B

Phil R Watson

0-1

Richard Allis

W

G James Dannenberg

0-1

Andrii Huk

   

W

Martyn Hamer

1-0

Richard M Cowan

B

Christopher Bak

1-0

Patrick Joseph

   

B

Lee P Kay

1-0

Paul Brencher

W

Peter D Rooney

1-0

AJ (Tony) Slinger

   

W

Robert A Newton

1-0

Simon D Arnold

B

Ihor Lewyk

1-0

Kateryna Huk

   

B

Peter J Mulleady

-

Adam Bedi

W

Mike Bramson

-

Peter F Mason

   

W

John M Morgan

0-1

Paul A Johnson

B

Ian P Hunter

-

Rupert W Jones

   

B

Nicholas J Edwards

-

Daniel W Hill

W

Samir Cradock

1-0

Bernie T Hare

   

W

David A Patrick

0-1

Rob Lockwood

 

 

 

 

 

 

Harrogate A

3-5

Sheffield A

   

Hull & East Riding A

7-

Huddersfield

B

Mark W Rogerson

0-1

Thomas Carroll

   

B

Andrei Ciuravin

1-0

Peter Micklethwaite

W

Steve F Wild

-

Jonathan P Nelson

   

W

Tim Chesters

1-0

Leo A Keely

B

Jeff N Spratt

0-1

Samuel A Milson

   

B

Maksym Larchikov

-

Gary Hinchcliffe

W

A Peart

0-1

Peter JE Ackley

   

W

Joe Varley

1-0

Granville Boot

B

Jonathan Round

-

Jim Burnett

   

B

John W Atkinson

1-0

Alec Ward

W

Mike R Stokes

0-1

Michael R Handley

   

W

Douglas Vleeshhouwer

1-0

Roger Keely

B

Paul Raynes

1-0

Daniel JS Sullivan

   

B

Jack Walker

1-0

Dylan Noonan

W

Brian H Coop

1-0

Marek Gajdosz

   

W

John Thackray

1-0

Mark Rojinsky

 

 

 

 

 

 

York A

4-3

Ilkley Dragons

   

B

Richard JD Palliser

-

Luke Gostelow

   

W

Gavyn Cooper

-

Sam Jacklin

   

B

M Paul Townsend

-

J Hall

   

W

Detlef Plump

-

Arron Barker

   

B

Steve R Hodge

-

Pete Redmond

   

W

Daniel J Staples

-

Andrew C Wainwright

   

B

Jim WR Nicholson

1-0

Andrew B Mata

   

W

Richard B Mounce

-

Paul Butterworth

   

 

 

 

 

 

 

      

 

 

Matches played

      

      

06/04/2024

 

 

 

 

 

 

 

 

Calderdale A

3-5

Ilkley Dragons

   

Huddersfield

4-4

Bradford A

B

Phil R Watson

1-0

Luke Gostelow

   

B

Adam G Ashton

1-0

Mark D Crowther

W

Lee P Kay

-

Sam Jacklin

   

W

Alan J Walton

-

G James Dannenberg

B

Robert A Newton

-

J Hall

   

B

 Default

0-1

Ihor Lewyk

W

Peter J Mulleady

1-0

Andrew C Wainwright

   

W

Peter Micklethwaite

0-1

Mike Bramson

B

John M Morgan

0-1

Pete Redmond

   

B

Leo A Keely

0-1

Ian P Hunter

W

Pete Leonard

0-1

Andrew B Mata

   

W

Alannah Ashton

1-0

Simon Watson

B

Richard Porter

0-1

Shriaansh Ganti

   

B

Oliver Graham

1-0

Samir Cradock

W

David A Patrick

0-1

Paul Butterworth

   

W

Gary Hinchcliffe

-

Paul G Day

 

 

 

 

 

 

Leeds A

5-3

Harrogate A

   

Sheffield A

4-3

York A

B

Gavin Wall

-

Mate Ther

   

B

Andrew J Ledger

-

Richard JD Palliser

W

Tim P Wall

1-0

Mark W Rogerson

   

W

Jonathan W Arnott

0-1

Sacha Brozel

B

Liza Kisteneva

1-0

Steve F Wild

   

B

Samuel A Milson

-

Gavyn Cooper

W

Peter M Gayson

1-0

Jeff N Spratt

   

W

Peter JE Ackley

-

M Paul Townsend

B

Patrick Joseph

0-1

A Peart

   

B

Jim Burnett

-

Daniel J Staples

W

Andrii Huk

1-0

Jonathan Round

   

W

Tom Wills

-

Martin Carpenter

B

Kateryna Huk

0-1

Mike R Stokes

   

B

Daniel JS Sullivan

1-0

Jim WR Nicholson

W

AJ (Tony) Slinger

-

Paul Pritchard

   

W

Marek Gajdosz

1-0

Steve R Hodge

 

 

 

 

 

 

York B

2-6

Hull & East Riding A

   

B

Richard M Cowan

0-1

John G Cooper

   

W

Paul Brencher

-

Andrei Ciuravin

   

B

Adam Bedi

0-1

Maksym Larchikov

   

W

Ben S Rich

0-1

Joe Varley

   

B

Daniel W Hill

-

John W Atkinson

   

W

Richard B Mounce

0-1

Douglas Vleeshhouwer

   

B

Ewen Miller

0-1

Eric D Gardiner

   

W

A Jon Griffith

1-0

Keith Thompson

   

 

 

 

 

 

 

      

 

 

Matches played

      

      

17/02/2024

 

 

 

 

 

 

 

 

Bradford A

8-0

York B

   

Harrogate A

6-2

Huddersfield

B

Mark D Crowther

1-0

 Default

   

B

Mark W Rogerson

-

Alan J Walton

W

G James Dannenberg

1-0

 Default

   

W

Steve F Wild

-

Greg T Eagleton

B

Christopher Bak

1-0

 Default

   

B

Jeff N Spratt

0-1

Peter Micklethwaite

W

Mike Bramson

1-0

 Default

   

W

Mike R Stokes

1-0

Leo A Keely

B

Ian P Hunter

1-0

 Default

   

B

Jonathan Round

1-0

Gary Hinchcliffe

W

M Younis Quereshi

1-0

 Default

   

W

Brian H Coop

1-0

Roger Keely

B

Samir Cradock

1-0

 Default

   

B

Mark Daley

1-0

Alec Ward

W

Paul G Day

1-0

 Default

   

W

Cameron Funnell

1-0

Maximiliano Cicuttini

 

 

 

 

 

 

Hull & East Riding A

6-2

Calderdale A

   

Ilkley Dragons

4-3

Sheffield A

B

John G Cooper

-

Phil R Watson

   

B

Luke Gostelow

-

Andrew J Ledger

W

Joe Varley

1-0

Martyn Hamer

   

W

Sam Jacklin

0-1

Jonathan P Nelson

B

Douglas Vleeshhouwer

-

John M Morgan

   

B

J Hall

1-0

Jim Burnett

W

John W Atkinson

-

Peter J Mulleady

   

W

Andrew C Wainwright

-

Peter JE Ackley

B

John Thackray

1-0

Nicholas J Edwards

   

B

Andrew B Mata

1-0

 Not Named

W

Jack Walker

-

David A Patrick

   

W

Paul Butterworth

1-0

Marek Gajdosz

B

Tim M Turner

1-0

Michael I Connor

   

B

Gary Corcoran

-

Stuart Crosthwaite

W

Paul SN Kendall

1-0

Dave Colledge

   

W

Jacob Smith

0-1

John R Mercy

 

 

 

 

 

 

York A

4-3

Leeds A

   

B

M Paul Townsend

-

Peter M Gayson

   

W

Detlef Plump

-

Charlie P Metcalfe

   

B

Martin Carpenter

1-0

Prabobh Gyawali

   

W

Jim WR Nicholson

-

AJ (Tony) Slinger

   

B

Daniel J Staples

-

Andrii Huk

   

W

Steve R Hodge

-

Bernie T Hare

   

B

Adam Bedi

-

Randolph E Donahue

   

W

Simon D Arnold

-

Rupert W Jones

   

 

 

 

 

 

 

      

 

 

Matches played

      

      

27/01/2024

 

 

 

 

 

 

 

 

Calderdale A

3-4

Bradford A

   

Huddersfield

3-5

York A

B

Phil R Watson

1-0

Christopher Bak

   

B

Alan J Walton

-

M Paul Townsend

W

Martyn Hamer

-

G James Dannenberg

   

W

Mitchell R Burke

-

Detlef Plump

B

Lee P Kay

0-1

Peter D Rooney

   

B

Peter Hepworth

0-1

Daniel J Staples

W

John M Morgan

0-1

Ihor Lewyk

   

W

Leo A Keely

1-0

Jim WR Nicholson

B

Nicholas J Edwards

0-1

Mike Bramson

   

B

Peter Micklethwaite

0-1

Steve R Hodge

W

Robert A Newton

1-0

Simon Watson

   

W

Oliver Graham

0-1

Simon D Arnold

B

Richard Porter

1-0

Samir Cradock

   

B

Gary Hinchcliffe

0-1

Richard B Mounce

W

David A Patrick

0-1

Paul G Day

   

W

Alec Ward

1-0

A Jon Griffith

 

 

 

 

 

 

Hull & East Riding A

4-3

Ilkley Dragons

   

Leeds A

2-6

Sheffield A

B

Kamila Hryshchenko

1-0

Sam Jacklin

   

B

Peter M Gayson

-

Andrew J Ledger

W

Andrei Ciuravin

1-0

Andrew C Wainwright

   

W

Hongyi Yu

-

Jonathan P Nelson

B

John G Cooper

1-0

J Hall

   

B

Patrick Joseph

-

Thomas Carroll

W

Maksym Larchikov

1-0

Pete Redmond

   

W

AJ (Tony) Slinger

-

Peter JE Ackley

B

John W Atkinson

-

Andrew B Mata

   

B

Peter F Mason

0-1

Jim Burnett

W

Douglas Vleeshhouwer

0-1

Shriaansh Ganti

   

W

Randolph E Donahue

0-1

Tom Wills

B

Eric D Gardiner

0-1

Paul Butterworth

   

B

Ian Haley

0-1

Michael R Handley

W

Paul SN Kendall

0-1

Olegs K Kungurovs

   

W

Kyriakos Georgiou

0-1

Nadia Jaufarally

 

 

 

 

 

 

York B

4-4

Harrogate A

   

B

Ben Yaniw

-

Mark W Rogerson

   

W

Richard M Cowan

0-1

Steve F Wild

   

B

Paul M Barber

0-1

Jeff N Spratt

   

W

Ben S Rich

-

Mike R Stokes

   

B

Daniel W Hill

1-0

Mark Daley

   

W

Paul A Johnson

1-0

Brian H Coop

   

B

Alex B Combie

0-1

Cameron Funnell

   

W

Rob Lockwood

1-0

David Harasym

   

 

 

 

 

 

 

      

 

 

Matches played

      

      

13/01/2024

 

 

 

 

 

 

 

 

Harrogate A

5-3

Calderdale A

   

B

Mate Ther

1-0

Phil R Watson

   

W

Mark W Rogerson

0-1

Martyn Hamer

   

B

Steve F Wild

1-0

Lee P Kay

   

W

Jeff N Spratt

1-0

John M Morgan

   

B

Mike R Stokes

-

Peter J Mulleady

   

W

Jonathan Round

1-0

Robert A Newton

   

B

Mark Daley

0-1

David C Wedge

   

W

Brian H Coop

-

Richard Porter

   

 

 

 

 

 

 

      

 

 

Matches played

      

      

02/12/2023

 

 

 

 

 

 

 

 

Bradford A

5-3

Ilkley Dragons

   

Calderdale A

3-4

York A

B

Adam R Lang

1-0

Luke Gostelow

   

B

Phil R Watson

1-0

Gavyn Cooper

W

Christopher Bak

0-1

J Hall

   

W

Martyn Hamer

-

M Paul Townsend

B

G James Dannenberg

1-0

Andrew C Wainwright

   

B

Lee P Kay

-

Detlef Plump

W

Peter D Rooney

1-0

Andrew B Mata

   

W

John M Morgan

-

Steve R Hodge

B

Ihor Lewyk

-

Shriaansh Ganti

   

B

Peter J Mulleady

0-1

Martin Carpenter

W

Mike Bramson

1-0

Paul Butterworth

   

W

Robert A Newton

-

Adam Bedi

B

Ian P Hunter

-

Olegs K Kungurovs

   

B

Nicholas J Edwards

-

Paul Brencher

W

Fazal Rabbi

0-1

Gary Corcoran

   

W

David C Wedge

0-1

Simon D Arnold

 

 

 

 

 

 

Huddersfield

5-3

Leeds A

   

Hull & East Riding A

5-2

Harrogate A

B

Adam G Ashton

1-0

Liza Kisteneva

   

B

Andrei Ciuravin

-

Mark W Rogerson

W

Alan J Walton

-

Peter M Gayson

   

W

John G Cooper

-

Steve F Wild

B

Mitchell R Burke

-

Hongyi Yu

   

B

Joe Varley

1-0

Jeff N Spratt

W

Peter Micklethwaite

-

Prabobh Gyawali

   

W

Maksym Larchikov

1-0

Mike R Stokes

B

Leo A Keely

-

Charlie P Metcalfe

   

B

John W Atkinson

1-0

Jonathan Round

W

Oliver Graham

-

Patrick Joseph

   

W

Eric D Gardiner

0-1

Brian H Coop

B

Gary Hinchcliffe

-

AJ (Tony) Slinger

   

B

Douglas Vleeshhouwer

1-0

Cameron Funnell

W

Alec Ward

1-0

Randolph E Donahue

   

W

Jack Walker

-

Paul Pritchard

 

 

 

 

 

 

York B

2-5

Sheffield A

   

B

Ben Yaniw

-

Andrew J Ledger

   

W

Richard M Cowan

0-1

Jonathan P Nelson

   

B

Ben S Rich

0-1

Thomas Carroll

   

W

Paul A Johnson

-

Peter JE Ackley

   

B

A Jon Griffith

0-1

Jim Burnett

   

W

Alex B Combie

-

Henry Withington

   

B

Gareth Gardener

-

Richard J Webster

   

W

Ben Barton

-

Phill J Beckett

   

 

 

 

 

 

 

      

 

 

Matches played

      

      

18/11/2023

 

 

 

 

 

 

 

 

Bradford A

2-5

Hull & East Riding A

   

Ilkley Dragons

4-4

Leeds A

B

Peter D Rooney

0-1

Kamila Hryshchenko

   

B

Sam Jacklin

-

Tim P Wall

W

Ihor Lewyk

1-0

Andrei Ciuravin

   

W

J Hall

0-1

Peter M Gayson

B

Mike Bramson

1-0

Joe Varley

   

B

Pete Redmond

0-1

Prabobh Gyawali

W

Simon Johnson

0-1

Maksym Larchikov

   

W

Andrew B Mata

1-0

Chetan Deva

B

M Younis Quereshi

0-1

John W Atkinson

   

B

Shriaansh Ganti

0-1

Patrick Joseph

W

Mohammad Abdulhamid

0-1

Mark I Collinson

   

W

Paul Butterworth

-

Randolph E Donahue

B

Fazal Rabbi

0-1

Jack Walker

   

B

Olegs K Kungurovs

1-0

Bernie T Hare

W

Paul G Day

-

Keith Thompson

   

W

Brad Slater

1-0

Robin F Browne

 

 

 

 

 

 

Sheffield A

5-2

Huddersfield

   

York A

6-2

York B

B

Andrew J Ledger

1-0

Alan J Walton

   

B

M Paul Townsend

1-0

Sacha Brozel

W

Jonathan P Nelson

0-1

Leo A Keely

   

W

Gavyn Cooper

1-0

Richard Allis

B

Samuel A Milson

1-0

Peter Micklethwaite

   

B

Detlef Plump

0-1

Richard M Cowan

W

Tom Wills

0-1

Oliver Graham

   

W

Jim WR Nicholson

1-0

 Default

B

Peter JE Ackley

-

Gary Hinchcliffe

   

B

Martin Carpenter

-

Paul A Johnson

W

Jim Burnett

1-0

Roger Keely

   

W

Steve R Hodge

-

Daniel W Hill

B

Marek Gajdosz

1-0

Alec Ward

   

B

Paul Brencher

1-0

Alex B Combie

W

Daniel JS Sullivan

1-0

Tobias Chilonga

   

W

Simon D Arnold

1-0

Rob Lockwood

 

 

 

 

 

 

      

 

 

Matches played

      

      

14/10/2023

 

 

 

 

 

 

 

 

Harrogate A

5-2

Bradford A

   

Ilkley Dragons

3-4

Huddersfield

B

Mark W Rogerson

-

Adam R Lang

   

B

Luke Gostelow

0-1

Yaoyao Zhu

W

Steve F Wild

1-0

Christopher Bak

   

W

Sam Jacklin

0-1

Leo A Keely

B

Jeff N Spratt

1-0

Chaski Patrick

   

B

Pete Redmond

0-1

Peter Micklethwaite

W

Mike R Stokes

1-0

Peter D Rooney

   

W

J Hall

1-0

Alannah Ashton

B

Jonathan Round

-

Ihor Lewyk

   

B

Andrew B Mata

-

Oliver Graham

W

Mark Daley

-

Mike Bramson

   

W

Gary Corcoran

0-1

Gary Hinchcliffe

B

Paul Pritchard

0-1

Simon Watson

   

B

Paul Butterworth

1-0

Alec Ward

W

Cameron Funnell

1-0

Paul G Day

   

W

Olegs K Kungurovs

1-0

Christopher Haigh

 

 

 

 

 

 

Leeds A

2-5

York B

   

Sheffield A

7-1

Calderdale A

B

Peter M Gayson

-

Richard Allis

   

B

Andrew J Ledger

1-0

Phil R Watson

W

Colm Barry

0-1

Richard M Cowan

   

W

Thomas Carroll

-

Martyn Hamer

B

Hongyi Yu

0-1

Paul M Barber

   

B

Peter JE Ackley

1-0

Lee P Kay

W

Prabobh Gyawali

-

Daniel W Hill

   

W

Jim Burnett

1-0

Peter J Mulleady

B

AJ (Tony) Slinger

-

Paul A Johnson

   

B

Tom Wills

1-0

Robert A Newton

W

Randolph E Donahue

0-1

Alex Vaughan

   

W

Miles D Edwards-Wright

1-0

Nicholas J Edwards

B

Bernie T Hare

1-0

Alex B Combie

   

B

Daniel JS Sullivan

1-0

David C Wedge

W

Vidur Bhalavat

0-1

Rob Lockwood

   

W

Richard J Webster

-

David A Patrick

 

 

 

 

 

 

York A

3-5

Hull & East Riding A

   

B

Gavyn Cooper

0-1

Andrei Ciuravin

   

W

Detlef Plump

0-1

Kamila Hryshchenko

   

B

Jim WR Nicholson

0-1

Joe Varley

   

W

Daniel J Staples

0-1

Maksym Larchikov

   

B

Steve R Hodge

-

John W Atkinson

   

W

Ben S Rich

-

Mark I Collinson

   

B

Simon D Arnold

1-0

Douglas Vleeshhouwer

   

W

Anastasios Nezis

1-0

Paul SN Kendall

   

 

 

 

 

 

 

      

 

 

Matches played

      

      

30/09/2023

 

 

 

 

 

 

 

 

Bradford A

3-5

York A

   

Calderdale A

3-4

Leeds A

B

Christopher Bak

1-0

M Paul Townsend

   

B

Phil R Watson

-

Peter M Gayson

W

Chaski Patrick

0-1

Detlef Plump

   

W

Martyn Hamer

1-0

Hongyi Yu

B

G James Dannenberg

0-1

Daniel J Staples

   

B

Lee P Kay

0-1

Prabobh Gyawali

W

Peter D Rooney

1-0

Steve R Hodge

   

W

John M Morgan

-

AJ (Tony) Slinger

B

Mike Bramson

-

Adam Bedi

   

B

Robert A Newton

0-1

Bernie T Hare

W

Simon Johnson

0-1

Paul A Johnson

   

W

Nicholas J Edwards

1-0

Rupert W Jones

B

Samir Cradock

0-1

Martina Flint

   

B

David C Wedge

-

Robin F Browne

W

Paul G Day

-

Anastasios Nezis

   

W

Richard Porter

0-1

Vidur Bhalavat

 

 

 

 

 

 

Harrogate A

4-4

Ilkley Dragons

   

Hull & East Riding A

4-4

Sheffield A

B

Mark W Rogerson

0-1

Luke Gostelow

   

B

John G Cooper

-

Jonathan W Arnott

W

Steve F Wild

0-1

Sam Jacklin

   

W

Andrei Ciuravin

-

Jim Burnett

B

Mike R Stokes

-

Pete Redmond

   

B

Joe Varley

0-1

Peter JE Ackley

W

Mark Daley

1-0

J Hall

   

W

Douglas Vleeshhouwer

-

Tom Wills

B

Brian H Coop

0-1

Andrew B Mata

   

B

John W Atkinson

-

Daniel JS Sullivan

W

Paul Pritchard

-

Paul Butterworth

   

W

Jack Walker

-

Xi-Yang Guo

B

Douglas McKerracher

1-0

Gary Corcoran

   

B

John Thackray

-

Richard J Webster

W

David Harasym

1-0

Jacob Smith

   

W

Tim M Turner

1-0

Geoffrey D Brown

 

 

 

 

 

 

York B

4-4

Huddersfield

   

B

Sacha Brozel

0-1

Greg T Eagleton

   

W

Richard Allis

0-1

Leo A Keely

   

B

Richard M Cowan

0-1

Peter Micklethwaite

   

W

Paul M Barber

0-1

Oliver Graham

   

B

Daniel W Hill

1-0

Dave Gray

   

W

Alex Vaughan

1-0

Alec Ward

   

B

Alex B Combie

1-0

Christopher Haigh

   

W

Rob Lockwood

1-0

James Wilton

   

 

 

 

 

 

 

      

 

 

Matches played

      

      

23/09/2023

 

 

 

 

 

 

 

 

York A

4-3

Harrogate A

   

B

M Paul Townsend

-

Mate Ther

   

W

Detlef Plump

-

Mark W Rogerson

   

B

Daniel J Staples

0-1

Jeff N Spratt

   

W

Steve R Hodge

-

Mike R Stokes

   

B

Jim WR Nicholson

1-0

Paul Raynes

   

W

Adam Bedi

-

Brian H Coop

   

B

Simon D Arnold

-

Paul Pritchard

   

W

Anastasios Nezis

1-0

Stephen Bastable

   

 

 

 

 

 

 

      

 

 

Matches played

      

      

16/09/2023

 

 

 

 

 

 

 

 

Huddersfield

3-5

Calderdale A

   

Ilkley Dragons

3-4

York B

B

Alan J Walton

-

Phil R Watson

   

B

Luke Gostelow

0-1

Richard Allis

W

Roger Keely

0-1

Martyn Hamer

   

W

Sam Jacklin

1-0

Paul Brencher

B

Leo A Keely

-

Lee P Kay

   

B

Zach Cansdale

-

Daniel W Hill

W

Oliver Graham

-

John M Morgan

   

W

J Hall

0-1

Paul A Johnson

B

Gary Hinchcliffe

1-0

Robert A Newton

   

B

Pete Redmond

0-1

Alex B Combie

W

Richard S Boylan

-

Nicholas J Edwards

   

W

Gary Corcoran

-

Paul W Anderson

B

Dave Gray

0-1

David C Wedge

   

B

Paul Butterworth

1-0

Rob Lockwood

W

Alec Ward

0-1

Richard Porter

   

W

Olegs K Kungurovs

-

Herbert Lockwood

 

 

 

 

 

 

Leeds A

4-4

Hull & East Riding A

   

Sheffield A

8-0

Bradford A

B

Tim P Wall

1-0

Kamila Hryshchenko

   

B

Andrew J Ledger

1-0

Chaski Patrick

W

Peter M Gayson

1-0

Andrei Ciuravin

   

W

Jonathan P Nelson

1-0

Ihor Lewyk

B

Hongyi Yu

1-0

Joe Varley

   

B

Jim Burnett

1-0

Mike Bramson

W

AJ (Tony) Slinger

-

Mark I Collinson

   

W

Peter JE Ackley

1-0

Simon Johnson

B

Andrii Huk

0-1

John W Atkinson

   

B

Tom Wills

1-0

Samir Cradock

W

Randolph E Donahue

0-1

Douglas Vleeshhouwer

   

W

Deji Jeje

1-0

Simon Watson

B

Bernie T Hare

-

John Thackray

   

B

Daniel JS Sullivan

1-0

Paul G Day

W

Kateryna Huk

0-1

Paul SN Kendall

   

W

Marek Gajdosz

1-0

Nicholas Waite